Turistický cíl Dobrodružné potápění Hurghada (closed)

Recenze Dobrodružné potápění Hurghada (closed)

Recenze Dobrodružné potápění Hurghada (closed)
Kategorie: Sport & volný čas
Podkategorie: Potápění
Celkové hodnocení
4.9166666666667
5.9
Sluníčka
Míra doporučení 99%


Obecný popis Dobrodružné potápění Hurghada (closed)

Adventurer Diving je německá cestovní kancelář nacházející se v Hurghadě, která dlouhodobě spolupracuje s Diving Stars potápěčským centrem. Zveme vás do kouzelného podmořského světa Rudého moře. Pro nezapomenutelný zážitek pod vodou nabízíme široké spektrum pro potápěče všech úrovní. Na denních plavbách se vám dostane individuální a kompletní péče od kvalifikovaných a zkušených potápěčských instruktorů. Existuje u nás možnost,abyste  si vy společně s vaší rodinou užili dokonalý den v Rudém moři- ve spojení s potápěním a šnorchlováním. Děti jakéhokoli věku jsou u nás srdečně vítány.

Zajištěné školení podle osnov CMAS a PADI pod vedením německého instruktora je u nás samozřejmé.

U nás máte také možnost potápět se na severu Rudého moře k lodním vrakům jako jsou např. Salem Expres nebo Thistlegorm. Jedno nebo dvoutýdenní potápěčské safari vám poskytnou možnost se důkladně seznámit s jedinečným podmořským světem Rudého moře a jeho obyvateli. Navštívímevšechny známé útesy včetně oblíbených chráněných oblastí      ( např. útes Daedalus,ostrovy Zabargad a Kamenný a také útes sv. Jana).

 

Jak to probíhá:

Po snídani vás vyzvedneme z hotelu a pojedeme do přístavu, kde kotví naše potápěčská loď. Už za plavby můžete obdivovat Rudé moře a prohlížet si delfíny, želvy nebo létající ryby. Jakmile přistaneme,začínají se zkušení potápěči připravovat na ponor. Pro všechny začátečníky je kompletní vybavení u nás. Náš školený personál vás důkladně připraví na váš první ponor- což znamená manipulaci s potápěčskou výstrojí, dýchání a chování pod vodou. Každý začátečník je poprvé doprovázen svým vlastním zkušeným instruktorem. Asi po hodině pod vodou jdeme zpátky na palubu a zatímco odpočíváte nebo se opalujete, jedeme k druhému útesu na druhý ponor. Výlet končí v v podvečerních hodinách, po návratu do přístavu vás odvezeme zpět do hotelu.

V ceně výletu je i teplý oběd formou bufetu a nealkoholické nápoje po celý den.


161 fotek pro Dobrodružné potápění Hurghada (closed)

Dobrodružné potápění Hu...
od: Fabian v červenci 12
Dobrodružné potápění Hu...
od: Fabian v červenci 12

Dobrodružné potápění Hu...
od: Fabian v červenci 12
Dobrodružné potápění Hu...
od: Fabian v červenci 12

Dobrodružné potápění Hu...
od: Fabian v červenci 12
Dobrodružné potápění Hu...
od: Fabian v červenci 12
Další fotky tur. cíle

Další možnosti ubytování v okolí


Award
Steigenberger Al Dau Beach Hotel
5.7
Sluníčka
Doporučení: 96%
Ubytování
1 noc
1,0 km
Hosté chválí: dobrou znalost cizích jazyků, blízkost pláže, příjemný personál, velikost koupelny, dobré vybavení pokoje

Giftun Azur Resort
4.7
Sluníčka
Doporučení: 77%
Ubytování
1 noc
1,3 km
Hosté chválí: blízkost pláže, pěknou a čistou pláž, bezprolémový check-in/check-out, příjemný personál, dobrou polohu hotelu pro výlety

Steigenberger Aqua Magic
5.5
Sluníčka
Doporučení: 93%
Ubytování
1 noc
1,3 km
Hosté chválí: Dobré zázemí pro rodiny s dětmi, vhodnost hotelu pro děti, dobré vybavení pokoje, dobrou znalost cizích jazyků, příjemný personál


Dovolená & cestování
Nabídky ubytování
 
Jazykové verze

Turistický cíl Dobrodružné potápění Hurghada (closed) a veškeré informace o něm, které potřebujete vědět. Přečtěte si bohaté informace o turistickém cíli Dobrodružné potápění Hurghada (closed), které nám nahráli sami cestovatelé a turisté. Obecný popis Dobrodružné potápění Hurghada (closed), několik fotek Dobrodružné potápění Hurghada (closed). Byli jste tu také v rámci dovolené nebo jinak? Pak doplňte popis o své zkušenosti, napište také recenzi tohoto tipu a nahrajte své fotografie na HolidayCheck, aby se i ostatní mohli dostatečně informovat, zda se vyplatí navštívit turistický cíl Dobrodružné potápění Hurghada (closed). Koukněte např. - Hurghada / Safaga. Máme pro Vás tipy, kam se vydat při Vaší dovolené.


© 1999 - 2016, všechna práva vyhrazena.
Poi index