Hotel Caribbean World Djerba(4 hvězdičky)

BP.76 . Midoun Djerba, 4116, Djerba, Tunisie Zobrazit na mapě

Kritéria
Vybraná kritéria:
25 recenzí pro tento hotelSeřadit podle data cesty
Lucie
Super dovolená na konci října
  • říjen 2013
Hotel osobně mohu jenom doporučit. Loni jsme byli v Calimera Yati Beach a přestože má tento hotel někde i lepší hodnocení, Caribbean World Djerba je rozhodně z mého pohledu lepší. Někde bylo negativně zmiňováno, že hosté mají různé barvy náramků. Ano je to podle toho, s kým přicestujete. Pokud s francouzskou cestovkou, dostanete červený, pokud s jinou, máte jinou barvu. My měli oranžovou, stejně jako Němci a i francouzsky mluvící klienti, kteří dorazili zřejmě s jinou cestovkou. Žádnou diskriminaci jsme kvůli tomu nezažili, ale je to proto, aby s Vámi personál a i animační tým rychleji komunikovali. číst celou recenzi
    6,0

Pokoj byl celkem prostorný (rozhodně jednou tak větší, než loni v Calimera Yati Beach), účelně vybaven, s klimatizací, minibarem (nealko Cola, citronáda, voda - doplňuje se obden) a rychlovarnou konvicí (na výběr čaje a káva), TV, vysoušeč vlasů v koupelně. WC bylo odděleno od koupelny. My měli pokoj u bazénu s tobogány, byl tam klid a žádný zápach, takže spokojenost. Vybavení nebylo nejnovější, ale v pohodě a vše bylo čisté a uklizené. Pokojový personál se snažil, denně měnil ručníky a pokoj vždy krásně naklidil.

6,0

Stravování bylo na vysoké úrovni (několik restaurací), personál se snažil o pestrost, dokonce kvůli nám bylo jeden večer v nabídce vepřové, což mne udivilo. Zeleniny je dostatek, ovoce k výběru méně, ale to v těchto zemích bývá. Zase mají k výběru např. výborné sušené meruňky a švestky, tak to člověk nějak zvládne. Nám osobně chutnalo a ocenili jsme třeba i zařazení dětského menu do jídelníčku (samozřejmě stejně šly u dětí na odbyt nejvíce pizza, hranolky, špagety .....). Barů je všude dostatek, personál milý, míchané nápoje výborné. Spropitné jsme občas dávali a rádi bychom i více, ale nedostávalo se nám drobných, měli jsme většinou velké bankovky a nebo kovové euro, které jak nám říkala při příjezdu delegátka personál těžko mění na svou měnu.

6,0

Hotel disponuje programem ultra all inclusive, který je velmi příjemný. V podstatě vše je v ceně i některé sporty na pláži jako např. windsurfing. Personál se snaží a je ochotný. Co se týká internetu, na recepci je k dispozici zdarma wifi. Někdy není moc spolehlivá, ale stačí vyjít např. na venkovní terasu a přepnout se na další hotelovou, která je také zdarma, ta byla většinou v pohodě. Když selhala i ta, personál je vstřícný a dal nám dokonce i heslo k jejich privátní používané pro recepci, takže vše v pohodě člověk vyřídil. Co se týká jazyků, tak vede francouzština, němčina, čeština a anglicky se člověk paradoxně téměř nedomluví.

6,0

Aktivit pro děti i dospělé byl dostatek. Na konci října již animátoři nebyli tak aktivní, jak popisovali lidé z hlavní sezóny, ale kdo chtěl, zábavu si našel (zase pro hosty připravil krásnou halloweenskou show). U bazénů a před jídelnou vždy visel rozpis aktivit na příslušný den, člověk se mohl zapojit do aktivit, které se mu líbily. Trochu je jenom jazykový problém, animátoři mluví francouzsky, někteří německy a trochu anglicky. Český dětský klub byl na konci října ještě pár dní otevřen, ale naše děti příliš nezaujal. Chybu bych ale hledala v našich dětech, ne v klubu. V areálu je několik bazénů, venkovní jsou krásně čisté, jeden je relaxační se slanou vodou. Jeden z bazénů má část pro tobogány pro děti i dospělé. Pro menší děti je několik míst, kde v pohodě stačí a dokonce i malý bazén s malými tobogány, který je umístěný před dětským klubem. Pláž byla za nás čistá, bez řas a výkalů, rovněž tak i venkovní sprchy a WC v okolí bazénů a pláže.

5,0

Hotel je hned u pěkné písečné pláže. Pláž je narozdíl od Calimera Yati Beach bez jediného kamene v moři, což jsme letos ocenili. Co se týká okolí, letos jsme na obhlídku okolí nešli, předpokládali jsme, že to bude to samé, co loni, kdy jsme prohlídku absolvovali.

Barbora
Dovolená pro načerpání energie
  • říjen 2013
Narozdíl od jiných Tuniských hotelů co jsem navštívila je tento moderněji zařízený. Krásná recepce, pokoje hezky zařízené hotel všude čistý jen na druhé půlce hotelu byla lehce cítit kanalizace. Jídlo jsme měly Ultra All inclusive a myslím že každý z nás přijel s pár kily navíc :) hosté většinou z Francie ale to je v Tunisu a na Djerbě normální . číst celou recenzi
    5,0

pokoj krásný. beztak na pokoji na dovolené netráví většinou nikdo moc času. lednička s doplňovaným pitím ob dva dny. na pokoji rychlovarná konvice, různé čaje, kafe.

6,0

jídlo bylo výborné a bylo ho dostatek. celý týden jsme pomalu jen jedly a jedly. :)

5,0

na hotelu jsou dva animační týmy... jeden pro francouzské hosty a druhý pro ostatní. bohužel musím říct že náš animační tým byl z mého pohlednu hrozný. show přes den nulová, zájem o hosty nulový, program pro děti občas fungoval dobře, dětská diskotéka relativně dobrá když si odmyslím otrávené obličeje animátorů, večerní show nic moc. animátoři dělají program s výrazem tak šup ještě 5 minut a máme padla. úplný opak byl Francouzský animační tým který se třeba o nás zajímal o 200% vic než náš. měly jsme možnost navštívit jejich večerní show a diskotéku pro děti a rozdíl byl neskutečný. bylo vidět že je to baví a dělali vše s chutí jak přes den tak i večer.

6,0

lehátek všude dostatek. na recepci wifi zdarma která občas přetížením nefungovala ale s tím se dá počítat. bazény 3 venkovní a jeden vnitřní.

6,0

v okolí hottelu jsem ani já ani ostatní z naší tlupy nebyla. pláž je hned u hotelu a byla krásná bez jedné řasy nebo čehokoliv. jen občas na pláži leží výkaly od velbloudů či koní kteří po pláži chodí. několikrát jsme šly na delší procházku po pláži a musím říct že po levé straně od hotelu se mě osobně líbí víc. moře krásně modré a čisté. Výletů od CK spusty ale nevyužily jsme ani jeden z důvodu že jsme již na Djerbě byly a výlety se nemění.

Veronika
Dovolená s plnou směsicí pocitů
  • Hotel nedoporučen
  • Pár
  • říjen 2013
Hotel sám o sobě má 5 hvězd, spíše bychom dali trochu lepší průměr - 3. Čistota celkem ušla přímo u nás v pokoji, o naší část se staral velmi schopný personál, takže vše bylo OK. Horší to bylo s kanalizací, která byla cítit pokaždé,když člověk vešel do pokoje - neustále zapnutá klimatizace a otevřené dveře vždy vyvětral divný zápach. Hotel je rozdělen dle národností (různé pásky), francouz je tu na prvním místě, mají vlastní animační tým, stará se o ně i personál. Velmi kladně hodnotíme blízkost k bazénům a k moři. Pláž dostačující, krásné moře /měli jsme štěstí na ... vlny/ číst celou recenzi
    5,0

až na zápach z kanalizace, který se vždy musel vyvětrat, nemáme žádný problém. Pokoj na jejich úrovně dobrý, čistý, s balkonem, klimatize, TV, trezor...zdarma každý druhý den doplňován minibar, rychlovarná konvcice s čajem i kafem na pokoji.

2,0

stravování byl jeden velký zádrhel celé dovolené. Málo ovoce, zeleniny, maso na stejné způsoby, ryby špatně udělané....1x zapobyt jsme měli možnost využít návštěvu tuniské a italské restaurace a byť šlo o podobný druh jídla, tam to bylo vynijající = dochucené, správně uvařené....:-) V druhém týdnu se to malinko zlepšilo (možná změna směn kuchařů) a jídlo užmělo alespoň nějakou chuť občas....přesto všechno jsme si museli (byť zaplaceno Ultra All inclusive) dojít jjinam na večeři....

4,0

co se týče jazyků, v hotelu umí výborně francouzsky, trochu německy, malinko česky, nulová angličtina. Naštěstí jsme neřešili žádný vážný problém, tak nebyl problém vždy se domluvit.

6,0

naprostá spokojenost. Vedle dvou bazénů se sladkou vodou (jeden s barem), další bazén se slanou vodou a jeden krytý. Není co vytknout!

4,0

Hotel sám o sobě má 5 hvězd, spíše bychom dali trochu lepší průměr - 3. Čistota celkem ušla přímo u nás v pokoji, o naší část se staral velmi schopný personál, takže vše bylo OK. Horší to bylo s kanalizací, která byla cítit pokaždé,když člověk vešel do pokoje - neustále zapnutá klimatizace a otevřené dveře vždy vyvětral divný zápach. Hotel je rozdělen dle národností (různé pásky), francouz je tu na prvním místě, mají vlastní animační tým, stará se o ně i personál.... Velmi kladně hodnotíme blízkost k bazénům a k moři. Pláž dostačující, krásné moře /měli jsme štěstí na vlny/

6,0

vše v této oblasti bylo skvělé! Využívali jsme taxi služby, na pár výletů jeli i samostatně (vyplatilo se to více, než s CK).

Kateřina
Skvělá dovolená, škoda že zkončila
  • září 2013
První dovolená mimo Evropu a až na pár zádrhelů (které se najdou asi vždy) tak naprosto super, velmi spokojená!!! Počasí super, zábava taky super a hlavně opravdu skvělí Animátoři!! :-) Jediné co bych vytkla tak první den problémy s ubytováním, které se drůhý den pomocí delegátky vyřešilo, takže super. A ještě to že neříkám že všichni číšníci, ale většina je tak pomalá že jsem měla stochutí jít a obsloužit se sama, ale tak to asi v těchto zemích chodí... :-)Ale jinak naprosto skvělá dovolená a budu moc ráda když to příští rok vyjde a pojedu zase!!! Takže mohu doporučit!! :-) číst celou recenzi
    5,4
Petra
Nádherná dovolená
  • červen 2013
Velký hotelový komlex s několika bazény, tobogány, udržovaná zahrada a zeleň. Personál se tady stará příkladně o čistotu, pořád někdo uklízí. Okolo hotelu jsou pouze další hotely a okolí je vyprahlé a neudržované. Stravování bylo ultra all inclusive na vysoké úrovni. Hosté jsou hodně z ČR, Francouzi, Rusové, Němci. číst celou recenzi
    5,0

Pokoj v novější části, větší, dobře zařízený, nejdříve jsme byli ubytovaní v suterénu, druhý den jsme požádali o výměnu, nebyl problém, dostali jsme pokoj v prvním patře s lepším výhledem. Pokoje čisté, moderní, každý den měnili ručníky. Klimatizace k dispozici, ale nebyla potřeba, trezor za poplatek, ale je dobré ho využít.

6,0

Stravování ultra all inclusive, obrovský výběr všeho - saláty, bezmasá jídla, těstoviny, zmrzlina, ovoce, zákusky, pizza, výborné víno, nealko, tematické večeře s tuniskou kuchyní. Jídlo výborné, vybere si každý, o každý úsek se stará číšník, pořád odnáší talíře, prostírají pro další hosty, můžete jíst i venku na terase. Pouze káva nic moc z automatu a čaj ke snídani chutná jako jedlá soda. Doporučuji dát si výborný mátový čaj v maurské kavárně. Možnost brát si v barech láhev vody s sebou kolikrát chcete. Na pokojích je lednička s nealkem, které pravidelně doplňují. Velký výběr alko i nealko koktejlů v barech a u bazénu.

6,0

Služby na velmi vysoké úrovni, každý den se uklízí pokoj, mění ručníky, neustále tady potkáváte personál, který uklízí a stará se o čistotu. Využít můžete i prádelnu, kde vám rychle a velmi levně vyperou prádlo. Všichni mluví hlavně francouzsky, hodně česky a anglicky, dobře se domluvíte. V hotelu je k dispozici lékař, který napíše recept na léky a ošetří vás v případě potřeby. Tak milý a usměvavý personál jsem nikde jinde nepotkala, snaží se vám maximálně vyhovět, jsou úžasně komunikativní a pořád mají dobrou náladu.

6,0

Super animační team, starají se o vás od rána do večera, můžete chodit na vodní gymnastiku, lukostřelbu, chystají polední hry, pořád je co dělat, pokud chcete, do ničeho vás nenutí, ale aspoň se nenudíte. Byli jsme nadšení, postarají se o vás i vaše děti. Pro nejmenší Croco club, úžasné české slečny si hráli s dětmi, vymýšlí program a zábavu, různé výtvarné aktivity, výlety. Večer minidisco pro děti a program pro dospělé, disco a párty. Několik bazénů, tobogány, bazén se skluzavkami v Croco clubu, každý den čistí bazen, toalety, sprchy, osušky k zapůjčení zdarma. Lehátka na pláži zdarma.

5,0

Hned u hotelu je písečná pláž s lehátky a slunečníky, bar na pláži, můžete si zahrát na hřišti beach volejbal. Do Midounu je to asi 5 km, je zde hodně obchodů a možností nákupů, do města dojedete taxíkem za pár korun. Velký výběr výletů po ostrově. Doporučuji výlet na krokodýlí farmu a lodí na ostrov Plameňáků, velký zážitek pro děti na lodi plné pirátů.

Michaela
Velké zklamání
  • Hotel nedoporučen
  • červen 2013
Vzhledem k mravencům kteří s námi trávili týdení dovolenou na pokoji - hrůza. Jinak třetí den pobytu jsme měli na pokoji švába - nechutné, ale co bylo nejhorší tak pach z odpadů a plesnivá koupelna, podotýkám po pěti hodinách spánku jsem se vzbudila a už jsem vzhledem k zápachu nespala. První den příjezdu jsem si myslela, že to přežiju, ale nedalo se to - hmyz překonáte, ale ten puch ne. Nejhorší ubytování co jsem kdy zažila. V Africe jsem nebyla poprvé, ale co je moc tak to je moc. číst celou recenzi
    1,8
    2,3
    2,3
Lepší dovču neznám
  • květen 2013
Čtvrtá dovolená v tomhle hotelu a opět luxusní. Hotel jako takový, pokoj, jídlo, pití, všechno parádní. Přístup a ochota personálu je až neskutečná. Od rána do večera se na vás někdo usmívá a to pak nejde nemít dobrou náladu. Perfektní animační team, perfektní program. Večerní show ač už je trochu známe vždycky pobaví. Opět jsem si vezla knížku a ani jí neotevřela. Na podzim hurá zpět užít si africké sluníčko (a načerpat ho na zimu) a tu skvělou dovolenkovou atmosféru. Stoprocentně doporučuju!! číst celou recenzi
Vendula
Nejlepší dovolená
  • květen 2013
Hotel byl pěkný, čistý. Neustále jsme v průběhu dne potkávali uklízečky. Strava naprosto vynikající. Děti jedly vše, počínaje zmrzlinou až po šlehačkové dorty a nikdo z nás neměl zažívací problémy. Jídlo bylo k dispozici v průběhu celého dne. Pravidelně jsme chodili ve 4h na palačinky s čokoládou - vřele doporučuji:-) Největší procento hostů tvočí Francouzi, potom jsme potkávali Holanďany, Němce a Čechy. Jezdí sem mladí, rodiny i starší páry. Všichni se chovali velmi slušně. číst celou recenzi
    5,0

Měli jsme pokoj pro 4 lidi a byl opravdu veliký. Každý 2. den doplňoval personál pití do ledničky /zdarma/, je tam varná konvice, TV, klimatizace, telefon. Balkón byl menší, ale stačil. Bydleli jsme v novější části hotelu, takže vše bylo ve velmi dobrém stavu.

6,0

Restaurace byla skvělá. Každý den jsme si dávali něco jiného. Jídla výborná, vybere si každý, nápoje taky. Jen pozor, z kohoutku jim teče slaná voda, tudíž např. čaj měl hodně zvláštní chuť. V rámci ultra all inclusive jsme si mohli brát balenou vodu, což jsme využívali hlavně večer na pokoji. Celková atmosféra byla velmi příjemná.

6,0

Skoro každý zaměstanec hotelu zná pár základních frází v českém jazyce. Jinak se samozřejmě domluvíte francouzsky a anglicky. Pokoje se uklízí každý den - ručníky mění také každý den. Děti si moc oblíbily Kroko klub, kde byly skvělé hlídací tety /češky/, které s nimi podnikaly různé akce - výtvarka, mini golf, lukostřelba, malování na obličej....Vždy od 10-12h a pak od 15-17h. Hned po příjezdu jsme si chtěli vyměnit pokoj, protože nám nevyhovoval. Dala jsem recepčnímu 5 EUR a do 10 minut jsme bydleli jinde.

6,0

Zašli jsme na nákupy cca 10 min. od hotelu /koření, datle..../. Mají sice napsáno, že ceny jsou fixní, ale ve skutečnosti se dalo opět smlouvat. Také se dá zajet do Midounu taxíkem -cena cca 3,5 dináru, kde je spousta obchodů a velký výběr. Obchůdek přímo v hotelu také není předražený. Jeho součástí je zlatnictví, kde se dají vybratr moc pěkné šperky, které majitel sám vyrábí. Bazény neměly chybu. Je možnost zajít i do bazenénu uvnitř hotelu - ten je krásně teplý, nebo do relaxačního bazénu, který je v zadní části hotelu a kde je slaná voda.

5,0

Hotel má velkou zahradu, kde je několik bazénů, u kterých jsou bary, kde míchají výborné koktejly. Pláž je hned vedle. Není úplně nej - všude leží tráva z moře, kterou nikdo neuklízí. Nicméně jsou tu k dispozici lehátka a deštníky a je zde možnost projet se na velbloudech, koních, nebo dělat vodní sporty. Koupili jsme si u delegátky výlet na krokodýlí farmu - děti byly nadšené a my taky. Stojí to opravdu za to. Součástí kroko farmy je i skanzen, kde můžete vidět tradiční tuniská řemesla a obydlí. Zaplatili jsme se i 2 hodinovou vyjížďku na velbloudech - doporučuji smlouvat. Ceny jsou hodně nadsazené, ale ve skutečnosti nám pak o hodně zlevnili. V tomto hotelu jsem nejlepší animátoři /místní/, které jsem kdy zažila. Večerní mini disko od 8,30h a pak show /kabaret/ od 9,30h němělo chybu. Jejich vystoupení byla na velmi vysoké úrovni!

Šárka
Hodnocení hotelu a služeb
  • duben 2013
Hotel na vysoké úrovni. Čistota a klid. Musím pochválit celý personál. Všichni byli velmi ochotní a pokaždé usměvaví. Jídlo exklusivní! Naprostá spokojenost! S úklidem hotelu spokojenost. Akorát mi dost vadilo, že pokojská každý den měnila ručníky, aniž by byly hozeny na zemi na výměnu, ale už nedala nové! Když jsem přišla na pokoj a chtěla se vysprchovat, neměla jsem se do čeho utřít! Ještě že jsem měla vlastní osušku. Toto se mi za pobyt stalo asi 3x, je to nepříjemné. Nejvíce musím pochválit animátorský tým! Nejsympatičtější a nejzábavnější byl Calemero. Ale všichni nás bavil po celý den, v restauraci, u ... bazénu a jejich večerní představení byla naprosto úžasná! Jejich šéf není dobrý šéf! Kvůli němu odchází jiní animátoři, které mají lidé rádi a je to obrovská škoda! číst celou recenzi
    6,0

Klasika.. nic extra.. Novější část má hezčí pokoje.

6,0

Vynikající! Nemám co vytknout! Jen se nám občas stalo, že nebyly připraveny příbory a skleničky pro další strávníky a člověk si musel o to říct.

6,0

Vynikající. Všichni hovoří anglicky a někdo i více česky :-)

6,0

Kdo chce, zasportuje si... Oceňuji v ceně pobytu osušky a lehátka na pláži a u bazénu.

6,0

Hotel na vysoké úrovni. Čistota a klid. Musím pochválit celý personál. Všichni byli velmi ochotní a pokaždé usměvaví. Jídlo exklusivní! Naprostá spokojenost! S úklidem hotelu spokojenost. Akorát mi dost vadilo, že pokojská každý den měnila ručníky, aniž by byly hozeny na zemi na výměnu, ale už nedala nové! Když jsem přišla na pokoj a chtěla se vysprchovat, neměla jsem se do čeho utřít! Ještě že jsem měla vlastní osušku. Toto se mi za pobyt stalo asi 3x, je to nepříjemné. Nejvíce musím pochválit animátorský tým! Nejsympatičtější a nejzábavnější byl Calemero. Ale všichni nás bavil po celý den, v restauraci, u bazénu a jejich večerní představení byla naprosto úžasná! Jejich šéf není dobrý šéf! Kvůli němu odchází jiní animátoři, které mají lidé rádi a je to obrovská škoda!

5,0

Poloha hotelu skvělá. Hlavně je blízko letiště. Když člověk vyjde ven z hotelového komplexu, je okolo špína a povalují se odpadky... ale to však patří k této národnosti...

Eva
Příjemná jarní dovolená - Pleasant spring holiday
  • březen 2013
Příjemná jarní dovolená u moře hlavně díky animátorskému týmu, který je ve všech tuniských hotelích naprosto úžasný. Jen kvůli lidem, kteří se snaží vám dovolenou co nejvíce zpříjemnit, stojí za to tuto zemi alespoň jednou za život navštívit. Jenže pak zjistíte, že jednou nestačí a budete se sem vracet. Jediné co mi kazí dovolené v Tunisu, je tvrdost postelových matrací, na evropské zvyklosti jsou opravdu dost tvrdé, takže se ráno probouzíte s bolestmi, které jsou ale hned u snídaně zapomenuty a vzpomenete si na ně teprve těsně před ulehnutím. :) číst celou recenzi
    4,6
Tereza
Perfektní dovolená, stoprocentní doporučení!
  • září 2012
Velký komplex, kde najdete vše, co si od dovolené slibujete. Pěkný hotel, krásné pokoje, velmi vstřícný personál. Hlad mít určitě nebudete a z široké nabídky jídel od rána do večera si vybere každý, kuchyně velmi dobrá. Hotel je přímo u pláže, v sezóně funguje i plážová restaurace, kdo nechce, z pláže vůbec nemusí odejít. Komu se nechce proležet celý den na lehátku, doporučuji účastnit se animačních programů, mají zde perfektní animační tým. číst celou recenzi
    6,0

Čistý, pěkný, prostorný, vždy s malým balkonem nebo teráskou. Klasika - postel, noční stolky, zrdcadlo, komoda s televizí, lednička, v předsíni skříně s poličkami i na pověšení na ramínko, koupelna s vanou či sprchovým koutem, umyvadlo, fén. Není na co si stěžovat, cítili jsme se tam dobře.

6,0

Obrovská restaurace, která od rána do večera nabízí všechno - zelenina, ovoce, zmrzliny, zákusky, teplá jídla, místní speciality, pečivo, nápoje...najde si každý, co mu chutná a vaří zde opravdu výborně. Tuším, že dvakrát/třikrát za pobyt možno zajít do klasické specializované restaurace, které jsou v areálu tři a vybrat si z lístku. Samozřejmě je tu i maurská kavárna - výborný mátový čas a vodnice.

6,0

Pokud neumíte cizí jazyk, tady to vůbec nevadí. S animátory se skoro na všem domluvíte i lámanou češtinou, to samé na recepci, všichni ochotní poradit. Jinak se v pohodě domluvíte anglicky, německy, francouzky, italsky, trochu i rusky či španělsky. Neskutečný, kolik jazyků personál zvládá (minimálně na úrovni, kterou potřebuje k tomu, aby pro vás vytvořili příjemnou dovolenou). Pokud si ani takhle neporadíte, vždy je k dispozici český delegát, podle mě však téměř zbytečný. Pokoje jsou denně uklizené, čisté, ob den doplňují minibar, nikdy se nám z pokoje nic neztratilo. Za poplatek je zde perfektní welness, v ceně zájezdu hotel nabízí animační program (a věnují se vám od rána do večera - tanec, vodní polo, střelba z luku, aerobic, různé hry a mnoho dalšího), tenis, fotbal, volejbal, minigolf, miniclub, kam lze odložit děti.

6,0

Není co vytknout, většinu už jsem popsala výše. Dokonalý servis, všichni jsou milý, přátelští a vtipní a zajistí za všech okolností, abyste se tam cítili dobře.

6,0

Pláž je čistá a hlídaná, nikdo neobtěžuje a moře čisté. Kdo se nerad chodí koupat v botech jako třeba já, bude z tohoto místa nadšený, na nic nešlápnete, nic živého se o vás ve vodě neotře :o) Do města na nákupy nebo na prohlídku je to kousíček taxíkem...vlastně jako na celém prťavém ostrově, ceny taxíků až směšné v porovnání s těmi u nás.

Recenze v archívu

Tyto recenze se již nepočítají do aktuálního průměru z recenzí, protože datum cesty je starší 25ti měsíců nebo došlo k výrazným změnám v hotelu.
Jakub
Vhodné pro děti v archívu
  • srpen 2012
Výhodou hotelu jsou pěkné bazény s bary, skluzavky, dostatek lehátek, poloha ihned u moře, písčitá jen pozvolně se svažující pláž a výborně zajištěné akce pro děti. Co nás zklamalo byla velikost a kvalita pokoje - hodně zálěží v jaké části hotelu jej host dostane - v některých je to plně OK, v našem případě pokoj rozhodně neodpovídal deklarovaným 4* (na druhou stranu jsme na pokoji stejně strávili jen minimum času). Výběr a množství jídla je dostatečný, nicméně i "evropská" jídla měla často jinou chuť než na co jsme zvyklí - což nám nevyhovovalo. číst celou recenzi
    4,3
    4,3
    5,2
Bohdana
Dovolená snů v archívu
  • červenec 2012
Hotel nás velmi nadchl. Byli jsme mile překvapeni. Personál byl vždy milý a přátelský. Pobyt jsme měli ultra All inclusive. Všude měli čisto, i na pokoji se nám pěkně starali o pořádek a čistotu. I když jsme neměli půjčený trezor a měli peněženky, fotoaparát volně položený na pokoji, NIKDY se nestalo, že by nám cokoliv z našich věcí chybělo.Hotel byl plný různých národností (Rusové, Francouzi, Němci, Češi.), různých věkových kategorií, především rodiny s dětmi a mladší lidé.Co bylo vidět, tak mentalita hostů.někteří se opravdu chovají jako "prasata". V jídelně jsme to měli šanci vidět opakovaně:(( ... Navíc se ne příliš vhodně chovali k animátorům.Myslím si, že to že si zaplatím dovolenou, neznamená za každou cenu, že si personál "kupuji" a tudíž si k němu můžu dovolit cokoliv.Jsou to jen lidé vděční za svou práci a je vidět, že si ji váží a odvádějí ji dobře!! Neměli jsme za celou dobu pobytu žádný problém s ničím a nikým a vždy se k nám chovali mile a přátelsky. číst celou recenzi
    6,0

Měli jsme čtyřlůžkový se dvěma balkóny a nádherným výhledem! Čisto, útulno... Byly to dvě místnosti, v jedné jsme měli manželskou postel s nočními stolky, ratanové křesílko a stoleček, telefon, trezorek za poplatek, TV, bar, konvice na vaření čaje nebo kávy (vše na pokoji), děti měli pokojíček se dvěmi postelemi a taburetem. Na každém balkoně byl stoleček s židličkami. Jinak zvlášť WC a koupelna, malá šatna s velikou skříní a i v chodbě velká skříň...

6,0

Restaurace hlavní vnitřní a venkovní (snídaně, obědy, večeře). Pozdní snídaně a odpolední snack v restauraci na terase..Další restaurace (asi dvě, jsme nevyužili:() byly asi čínská a ??, další kavárna (tu jsme také nestihli využít)...Bazénový (mokrý bar)... Jídlo a pití super! Samozřejmě je to jiný druh kuchyně než na kterou jsme zvyklí, ale vybere si naprosto každý (místní speciality,i jídla podobná našim podmínkám..). Mají tam dokonce zvlášť pulty s jídly pro děti..alkoholické nápoje zase malinko odlišné od našich, ale co jsme ochutnali my, bez problémů. Jedině voda z vodovodu se moc pít nemá, protože má více minerálů než naše a může vyvolat střevní potíže..Na pokoji jsme ale měli doplňovaný bar každý druhý den (voda, orange a citronový džus)..Spropitné jsme občas nechali, ale ne pravidelně. Ihned co jsme opustili jídení stůl, už uklízeli nádobí a měnili ubrusy, aby měli lidé po nás čisto...ať jsme přišli na jídlo mezi prvními nebo mezi posledními, vždy bylo z čeho vybírat...a nebylo znát, že bychom vybírali ze zbytků...

6,0

Jazykové znalosti celkem překvapivé..domluvili jsme se anglicky a dokonce měli naučeno pár frází v češtině..Úklid pokoje jsem již zmiňovala. Naprosto bez problémů, čisto a útulno, na posteli téměř denně poskládány věci (např. pyžama nebo plážové šátky) do různých zajímavých tvarů...Děti občas využily dětský Croco club a byly moooc spokojené...

6,0

Vše naprosto na 1111111111. Užívali jsme si to jak dospělí tak děti:)))..Po animátorech se nám stýská pořád:(..Kdo se nechce vyloženě válet u vody, zažije spoustu legrace a zážitků a je jedno jaké jste národnosti...Na nákupy jsme byli pouze v areálu hotelu, kde je menší obchůdek se suvenýry apod., jinak jsme absolutně neměli potřebu něco vyhledávat..Každé ráno jsme viděli jak již od brzkých ranních hodin čistí bazény a uklízejí..Moře bylo dopoledne krásné a čisté a odpoledne (příliv), bylo již horší...připlouvaly mořské trávy:((,ale je to období..bohužel, s tím se nedá nic dělat...Navíc jsme do moře chodili minimálně, protože u bazénů bylo pořád co dělat (animace atp.l).

6,0

Hotel nás velmi nadchl. Byli jsme mile překvapeni. Personál byl vždy milý a přátelský. Pobyt jsme měli ultra All inclusive. Všude měli čisto, i na pokoji se nám pěkně starali o pořádek a čistotu. I když jsme neměli půjčený trezor a měli peněženky, fotoaparát volně položený na pokoji, NIKDY se nestalo, že by nám cokoliv z našich věcí chybělo...Hotel byl plný různých národností (Rusové, Francouzi, Němci, Češi...), různých věkových kategorií, především rodiny s dětmi a mladší lidé...Co bylo vidět, tak mentalita hostů..někteří se opravdu chovají jako "prasata". V jídelně jsme to měli šanci vidět opakovaně:(( Navíc se ne příliš vhodně chovali k animátorům..Myslím si, že to že si zaplatím dovolenou, neznamená za každou cenu, že si personál "kupuji" a tudíž si k němu můžu dovolit cokoliv..Jsou to jen lidé vděční za svou práci a je vidět, že si ji váží a odvádějí ji dobře!! Neměli jsme za celou dobu pobytu žádný problém s ničím a nikým a vždy se k nám chovali mile a přátelsky...

5,0

Hotel leží hned u pláže, ideální poloha..Mimo hotel jsme neměli potřebu ani vykukovat, zábava naprosto úžasná a obrovské díky patří animátorům, kteří se o nás starali:)) Nabídka výletů také zajímavá, využili jsme jeden na krokodýlí farmu...Jediné, co nás trochu trápilo, byli velbloudi a koně prohánějící se po plážích:((bohužel nebyly jejich výkaly hned uklizeny:((, ale snažili se...

Julia
Skvělý hotel v archívu
  • Přeloženo
  • červen 2012
Skvělý hotel, bohužel příliš mnoho Francouzů., kteří se chovají, jako kdyby oni byli něco lepšího. Je to krásný areál, velmi čistý. Negativní pouze bylo, že u bazénu není dost lehátek a my jsme bohužel museli vstávat velmi brzy, abychom ještě nějaká lehátka dostali. Ať u bazénu nebo na pláži. Jídlo je tak. pořád se opakuje a po jednom týdnu už ho nemůžete ani vidět. Zábavných akcí nemusí být tolik. Děti si užili spoustu legrace, bazén je velmi čistý a je zde také plavčík. Pokud dokážete dobře vyjít se spoustou Francouzů, můžete tam jet. Nám by se zde docela líbilo, pokud ... by jich zde. nebylo tolik. Spousta sluníčka:) číst celou recenzi
    4,5
Mary
Kdykoliv rádi znovu! v archívu
  • Pár
  • Přeloženo
  • červen 2012
Byla to pěkná relaxační dovolená, a na 1 týden si tento hotel určitě rezervujeme znovu. Ale pozor! Nekupujte žádné zboží v klenotnictví! alespoň ne hodinky ice-watch! číst celou recenzi
Dovolená snů v archívu
  • září 2011
Na Djerbu se mi moc nechtělo, díky předchozím zkušenostem, ne že by byly špatné, ale nudila jsem se. Tady jsem musela s názorem o 100% otočit. Nuda tady neexistuje, skvělý animační program, milí a příjemní animátoři. Hotel pěkný, na pláž je to pár kroků, moře čisté, všichni velmi přátelští a vstřícní. Moc dobře zde vaří, na výběr z neskutečného množství jídla. Rozhodně doporučuji ať pro mladé, rodiny s dětmi, páry, seniory. Všichni, se kterýma jsme mluvili si pobyt moc pochvalovali. číst celou recenzi
    5,7
Kristýna
Skvělá dovolená! v archívu
  • srpen 2011
Na to že jsme tohoto hotelu jeli na last minute měli jsme moc hezký pokoj v přízemí u bazénu se slanou vodou. Do pokoje jsme šli z recepce dolů po schodech, a pak chodbou až k našemu pokoji Někdo by možná řekl že lepší ubytování je ve výše recepce a výše ale my nemůžeme souhlasit. Z našeho pokoje jsme měli výhled na bazén se slanou vodou, který byl stranou od ostatních bazénů a animačních klubů. Př��mo z pokoje jsme mohli vyjít terasou a ocitli jsme se u tohoto bazénu kde skoro nikdo nebyl a byl tu klid. Vybavení pokoje bylo ... pěkné a vždy bylo čistě uklizeno. Největší výhodou je minibar na pokoji protože, tak máte pořád k dispozici vychlazenou vodu a další nápoje. A i 4 lůžkový pokoj byl prostorný. - Hodnocení stravy: Tak to je samostatná kapitola Kdybych tu měla vše o stravě vypsat byli bychom tu měsíc. A navíc jsou tu recenze kde je strava detailně popsaná tak to tu vezmu jen zkrátka Snídaně na výběr byli všemožné sýry, bagety, zelenina, palačinky, volská voka až po míchaná vejce Oběd mohli jste si dát polívku, saláty, bagety, ryby, maso - kuřecí, vepřové i krůta tu byla Byli zde i špagety a těstoviny pokaždé s jinou omáčkou Pro děti ale i dospělé tu byl koutek s " evropskými jídly" což tady byla bramborová kaše, čivabčiči, atak. Večeře byli podobné jako obědy ale něco se vždy obměnovalo A u večeře a u snídaně jste si vždy mohli vybrat z nepřeberného množství sladkostí Pití bylo vždy k dispozici - Hodnocení hotelu, pláže: V okolí hotelu asi 10 min. jste našli obchůdky se vším možným. Mini obchůdek je k dispozici i v hotelu. Pláž byla pěkná upravovaná. Lehátek bylo vždy dost. Chaluhy občas byli ale pláži byli vždy odstraňovány a v moři jste ten kus přeplavali a pak už bylo jen krásně čisté. Moře bylo dost mělké takže dobré pro děti. První a poslední den našeho pobytu byli dost velký vítr a tak byli opravdu mega vlny které porazili i dospělého člověka ale jinak opravdu nádhera. Bazény a skluzavky paráda. - Hodnocení personálu hotelu: Personál ? Na ten si nemůžeme stěžovat spíše jim děkovat Všichni tu jsou opravdu milý i když jsme tu byli v době ramadánu =D Domluvíte se spíše francouzsky ale snaží se o češtinu Všichni co nás potkali nás pozdravili typickým "Ahoj jak se más ? " a jediná odpověd které rozumnějí je dobře =D Musím pochválit i číšníky protože ti byli vážně moc milý ale nesmím zapomenout i na ostatní zaměstnance. Animátoři byli více než skvělí a vždy usměvavý a věřte že toho mají teda opravdu hodně! a také se vždy postarali o skvělou show. Nejlepší hotel !! Tento rok jedeme zase !!)) číst celou recenzi
Lada
Opravdu skvělá dovolená v archívu
  • červenec 2011
V červenci 2011 jsem měla možnost být v tomto hotelu. Byla jsem moc spokojená nejen já ale celá naše rodina. Opravdu se zde s dětmi nudit nebudete-) Jsou zde dvě české animátorky Káta a Nikol, které pomůžou, poradí a navíc se perfektně postarají o Vaše dětičky. Delegátka Dáša, která zde žije 7let je moc příjemná a vyřeší bez problému vše. Náš turnus byl moc pěkný, perfektní lidi no dovolená paráda-). Průjem ani zvracení nebylo, je zde dostatek vody v lahvích. Ob den doplnují bar. A programy jsou úžasné. Hotel nabízí aktivit až moc a nejlepší jsou místní animátoři ... kteří se snaží mluvit česky a honí Vás sportovat-) Jídlo bylo dobré a bylo z čeho vybírat. Bázény super jako na fotkách-) pláž je hlídaná a udržovaná ( jsou zde chaluhy ale jde to ) přírodě neporučíte-) Můžu říct, že se zde domluvíte velmi dobře jen na recepci jsou nepříjemní-) ale někdo to pokazit musí-). Hotel jsem vybrala na doporučení a také jsem nahlédla na recenze. Jsem moc ráda, že jsem se nezklamala a ráda doporučím tento hotol-). Pro tuto dovolenou jsem si vybrala cestovní kancelář Blue style a byla jsem moc spokojená. Odlet i přílet přesně podle plánu. Takže přeji pěknou dovolenou číst celou recenzi
Libuše
Caribbean World, Djerba v archívu
  • červen 2011
Hotel leží v krásné zahradě, jsou tu 3 bazény, pláž je hned kousek od hotelu, trošičku nám ale zklamala, nebyla moc udržovaná, protože jsme tu byli ještě mimo hlavní sezónu, hotel je pěkně vybaven, pokoje prostorné, čisté, velký výběr sportů na pláži, výborní animátoři - velká pochvala, co se týká jídla tak úžasné, velký výběr, plno ovoce, zákusků, každý si vybral. číst celou recenzi
    5,2
Mirek
Caribbean World Djerba ideální hotel pro rodiny v archívu
  • květen 2011
Vynikající hotel pro rodiny s dětmi, příjemný personál, bohatý výběr stravy, čisté pokoje, doporučuji všem.... číst celou recenzi
    5,6
skrýt detaily

Hotely a turistické cíle v okolí