Grand Sirenis Riviera Maya Resort & Spa(5 hvězdiček)

Ctra. Federal Cancún-Túlum Km 256.3 Akumal, Quintana Roo-77710 Riviera Maya-México Zobrazit na mapě

Prům. hodnocení

Kritéria
Vybraná kritéria:
1 recenzí pro undefinedSeřadit podle data cesty
Gabriela
Příjemný resort s úžasnou pláží vhodný pro každého
  • Hotel doporučen
  • Pár
  • Dovolená u moře
  • prosinec 2013
Rozsáhlý udržovaný komplex, ubytování v třípodlažních budovách situovaných v krásném prostředí na okraji džungle. Možnost pozorovat leguány, mývaly, nosály, pelikány. Nezaznamenali jsme žádný obtížný hmyz včetně komárů. Resort je vhodný jak pro ty, co hledají soukromí, tak pro ty, kteří mají rádi zábavu a společnost. Hotel nedoporučuji lidem, kteří hledají večerní zábavu mimo resort, vzhledem k tomu, že se nenachází v žádném letovisku. Za nákupy je možno se pohodlně dostat místním colectivem nebo taxíkem. Hosté jsou většinou z Kanady, USA, VB a Ruska, a to všech věkových kategorií. Spíše se jedná o páry nebo skupiny přátel. číst celou recenzi
  • Pokoj
    6,0

V hotelu jsou všechny pokoje typu suite, tzn. velmi prostorné i s posezením. Velká koupelna s vířivkou, oddělený masážní sprchový kout a WC. Vše čisté a voňavé. Tichá klimatizace + stropní ventilátor, balkón, denně doplňovaný minibar, kávovar + příslušenství, žehlicí prkno, žehlička, vysoušeč vlasů, telefon, TV, nábytek staršího data, ale zachovalý (spíš nemoderní). Trezor na pokoji je za poplatek (cca 50 USD / pobyt). Taktéž wifi je zpoplatněno a velmi špatné spojení.

• Stravování
    5,0

Stravování formou all-inclusive, bohatý bufet, zejména snídaně. Neobvykle bohatý výběr zejména ovoce a čerstvých ovocných šťáv. Dále je možno během pobytu navštívit zdarma 3 z pěti ala carte restaurací (japonská, brazilská, italská, mexická a steak house). V areálu se také nachází kavárna a "zmrzlinárna". U všech bazénů a na pláži jsou snack-bary, včetně donášky nápojů až na lehátko :-).

• Služby
    5,0

Příjemný a vstřícný personál hovořící španělsky a anglicky. Check-in proběhl okamžitě a bez problémů. Úklid každodenní, neměli jsme žádný problém. V areálu se nachází lékař, směnárna, několik restaurací, barů, welness a spa, kavárna, zmrzlinárna, půjčovna aut, nabídka výletů. Není zde možnost žádných nákupů kromě trhů, které se konají dvakrát týdně přímo v hotelu.

• Sport & zábava
    5,0

Množství aktivit během dne, které ale nemůžeme hodnotit, protože jsme se neúčastnili. V resortu jsou dva aktivní bazény se swim-up barem, jeden členitý klidový bazén umístěný v krásné zahradě - možnost soukromí, dětský bazének, líná řeka klikatící se celým areálem. Pláž je nádherně členitá, přírodní. Asi 4 různé vstupy do moře, v některých jsou kameny, ale boty do vody nejsou nutné. Šnorchlovali jsme se želvami a různými rybičkami :-). Nachází se tam i malá mayská ruina. Došli jsme až nakonec naší pláže, sbírali a jedli kokosy, prostě nádhera. Voda v moři i bazénech krásně čistá a taktéž okolí. Všude dostatek lehátek a slunečníků.

• Hotel

• Poloha
    6,0

Resort se nachází přímo na nádherné členité přírodní pláži, mimo ostatní letoviska - nutno dojíždět za nákupy. Nejbližší letoviska Akumal, Puerto Aventuras cca 10-15 km. Poloha vhodná pro vyjíždění na výlety všemi směry. Čím více na jih od Akumalu, tím krásnější pláže a větší romantika.

skrýt detaily