Suha Hotel Apartmáns(4 hvězdičky)

Sadaf 3 Building, Jumeirah Beach Residence Zobrazit na mapě

Kritéria
Vybraná kritéria:
2 recenzí pro tento hotelSeřadit podle data cesty

Recenze v archívu

Tyto recenze se již nepočítají do aktuálního průměru z recenzí, protože datum cesty je starší 25ti měsíců nebo došlo k výrazným změnám v hotelu.
Jana
Doporučuji v archívu
  • Hotel doporučen
  • Pár
  • City tour
  • duben 2011
Dobrý hotel na skvělém místě. U hotelu mnoho výborných restaurací a kaváren. Pláž je kousek od hotelu. Metro cca 15 min. chůze. Poloha hotelu je ideální jak na nakupování, tak i na koupání. Doporučuji začátek dubna (příjemná teplota vzduchu i moře). číst celou recenzi
    5,8
    Velikost koupelny
    6,0
    Čistota pokoje (úklid, výměna ložního prádla,...)
    5,0
    Vybavení pokoje (TV, balkon, trezor, atd.)
    Velikost pokoje
    5,3
    Kompetence (vyřizování stížností)
    Recepce, Check-In, Check-Out
    6,0
    Přátelskost personálu, ochota pomoci, atd.
    Znalost cizích jazyků zaměstnanců
  • Hotel
    5,7
    Ideální pro rodiny
    Stav hotelu
    5,0
    Čistota obecně v hotelu a kolem něj
    6,0
    Restaurace a bary v okolí
    Možnosti nákupů v okolí
    6,0
    Dopravní spojení a možnosti výletů
    Další využití volného času
skrýt detaily
Jana
Příjemný odpočinek v archívu
  • Hotel doporučen
  • S přáteli
  • Dovolená u moře
  • říjen 2010
S tímto hotelem jsme byli naprosto spokojeni. Apartmán byl vybaven jako byt se vším co potřebujete, kuchyň vč. pračky, ložnice, obývací pokoj, koupelna s WC + samostatné WC s umývadlem. Jídlo bylo možno zakoupit v jídelně u recepce, v komplexu hotelu byl obchod s potravinami. Musím podotknout,že se nám zdála malá manželská postel, tak nám okamžitě změnili apartmán za ten, co měl postel širší. S čistotou jsme byli spokojeni. Jinak jsou apartmány s 1 nebo 2 ložnicemi. Ve všem co jsme potřebovali se nám snažili vyhovět. číst celou recenzi
    6,0

Byli jsme naprosto spokojeni, přestože se kolem dost stavělo.

• Stravování
    5,0

Snídaně jsme si dělali sami. Na obědy a případé večeře jsme chodili do restaurací, kde bylo vždy čisto a vařili velmi chutně. Upřednostňovali jsme orientální restaurace, jsou vynikající. Ceny jsou přijatelné a dávali jsme vždy spropitné.

6,0

Nutná alespoň malá znalost angličtiny ( možná i ruštiny, rusů je tam dost jako všude ). Uklid byl v pořádku. Nic jiného jsme nevyužili, nebylo třeba

• Sport & zábava
    5,0

Po koupání jsme vždy jeli na nějakou tu Dubajskou zajímavost.I na děti arabi velmi pamatují, je tam pro ně zábavy dost.

• Hotel

6,0

Poloha byla pro nás vynikající. Kousek na pláž, kousek na promenádu, všude nezvykle na naše poměry čisto. Když člověk leží na pláži má před sebou nádherné moře , v dálce hotel Atlantis a za sebou malý New York. Za nákupy jsme jezdili taxíkem, kde nás v Dubai napadlo, jednou dokonce metrem a pak autobusem na gold suk , kdo rád poznává,stojí to za to. Vše je klimatizováno i výtahy a bus zastávky.

skrýt detaily