Festival Le Jardin Resort(4 hvězdičky)

Km 11, Ahia Road, North Hurghada P.O. Box 385 Hurghada Red Sea Egypt Zobrazit na mapě

Prům. hodnocení

Bibiana
Dovolenka s Exim tours
  • Nachweis erbracht
  • srpen 2013
V mesiaci september sme strávili oddychovú dovolenku - 1ť dní v Egypte - Hurgada, hotel festival Le Jardin Resort. Neboli sme v Egypte prvý krát a ani tentokrát sme sa nesklamali. Služby boli O.K., milý a ochotný personál nám vždy vychádzal v ústrety. Stále sa nás pýtal, či sme spokojní a niečo nepotrebujeme. Boli sme veľmi spokojní s čistotou izieb, hotela i jeho okolia a pláže. Strava bola pestrá, viac menej sa opakovala, ale každý mal možnosť skombinovať jedlá podľa možností tak, aby sa počas pobytu neopakovali. Každý deň boli i ryby na rôzny spôsob. Chýbali nám na tanieri ... morské príšerky, ale i tento problém manažér reštaurácie vyriešil k našej veľkej spokojnosti. Možnosť možnosť alko, nealko a drinkov bola rôznorodá a neobmedzená. Večerné programy boli rôzne a kvalitné, animátori boli super. Večer nám trochu znepríjemňovali komáre, ale aj proti ním robili postreky a spreyami /pomáhali/ sme sa chránili i my. Nezvykneme dovolenkovať na tom istom mieste, ale sem sa určite vrátime. Bewertung lesen
Mathias
Love this hotel...
  • červenec 2013
Hotel sám by mě neoslovil bez těchto animátorů jako jsou - Jamaica - Mando - Joe - Cheetos by ten hotel neměl takovou kvalitu každý den dělat show a mít na to nervy to klobouk dolů :) Snad se s nimi ještě někdy potkám :-) Bewertung lesen
Petra
Rodinná dovolená s dětmi
  • červenec 2013
Chtěla bych moc poděkovat animátorům ANGO, Tokyo, Koky .... Byli naprosto úžasní, dělali skvělou show a naše děti je milovali! Každý večer jsme měli díky klukům o zábavu postaráno. Děkuji za hezky strávenou dovolenou, snad se ještě někdy uvidíme. Bewertung lesen
    5,4
Bára & Aneta
Super - Festival Le Jardin Resort
  • červenec 2013
Hotelový komplex je velmi rozlehlý, pokoje jsou uzpůsobeny pouze pro 2 osoby, na přistýlce se moc spát nedalo. Pokoje byly čisté i když úklidové službě to trvalo někdy i do večera. Je zde převaha ruských klientů. Bewertung lesen
    3,0

Pokoj opravdu malý, pro víc jak 2 osoby. Ale bez problému, na přespání stačí.

5,0

Hlavní restaurace je zde jedna, vždy dostatek jídla, velký výběr. Menší výběr ovoce. 2 restaurace do kterých musíte mít rezervaci jedna večeře v rámci all zdarma, ale nebylo to ničím zajímavé (navštívili jsme italskou). Barů je dostatek, akorát na některých opravdu nestíhali, nebo je zavírali dřív, jinak vše bez problémů.

4,0

Zaměstnanci hotelu přehazují povinnosti jeden na druhého, většinou jsme se dorozuměli v angličtině. Většina zaměstnanců mluví 3 jazyky (rusky, německy a anglicky, česky nic moc :-) )

6,0

ANEX TOUR TEAM 2013 - Monika, Vito, Sasha, Cheetos, Jamaica atd... SUPER, naprostá spokojenost, pořád se hostům věnovali. Sporty vodní aerobic, volejbal každý den. Diskotéka super, přijemné prostředí. WIFI ZA POPLATEK...

5,0

Letiště je od hotelu 20-25 minut, super cesta netrvá dlouho. Pláže jsou přímo u hotelu, dostanete se na ni vycházkou přes hotelovou zahradu (max 5 minut). Vstup do moře je pozvolný, vhodné pro rodiny s dětmi. Možnosti nákupu jsou zde horší, v hotelu je pár obchůdků, ale ceny jsou naddražené, do Hurgady to ale není daleko :-)

Ludmila
Dovolená s rodinou
  • červenec 2013
Jinak co se týče zahrady super ,ale nenadchlo nás to celou rodinu, nic moc, a ta hygiena hrozné, jeden z obsluhy dokonce dceři přinesl colu, kterou sebral z jiného stolu a ještě s alkoholem, sklenice před vámi ani nevypláchly, faraonovu pomstu jsem měla celou dobu pobytu antinal trochu zabral, prostě jíst jen rýži, pokoje dají jen pěkné rusům a na čechy zbydou jen výhled na zdi, prostě jiný resort a dovolená by vyšla..Každý si to musí vyzkoušet.. Bewertung lesen
    5,0

dobrý, velikost akorát vyhovujicí, spalo se krásně.

• Gastronomie

Hrozné, naši sousedé rusové měly přednost nandaly jim jídla, a pak to nechaly stejnak na stole ,jinak se chovaly dobře.

6,0

úklid dobrý jen za bakšiš, nerozumí česky moc ,jen ruským klientům..

• Sport und Unterhaltung

staraly se animátoři pěkně, čistota pláží nic moc ..

6,0

pořadání výletů dobrý, výlety dobré, daleko než si zaplavete.

Andrea & Ivča
Hotel Festival le Jardin Resort, Egypt
  • červenec 2013
Na první pohled hotel pěkný, velký hotel. Co se týká pokojů a ubytování, tak katastrofa. Hygiena žádná, ucpané odpady, zápach na pokojích, sem tam šváb, nemyté plastové sklenice, prostě ani zadarmo bych nejela. Bewertung lesen
    1,0

Velikost dostatečná i pro čtyřčlennou rodinu, ovšem záleží kolik připlatíte, říkám že tento hotel nemá právo se pyšnit víc jak dvěma a půl, když budu hodná max. 3 hvězdy.

1,0

Hnus hnus a zase hnus, shnilá jablka, žlutý meloun, pomeranče je vše co hotel nabízí z ovoce. Zelenina je na tom v rozmanitosti sice lépe, ovšem najít v některém druhu pěkný kousek, neokoralý je nadlidský výkon. Nápoje teplé ve špinavém skle. Zmrzlina pouze za dva dolary kopeček. Cukrář umí pudink všech barev a piškotový dort vše na stejné brdo, jen pokaždé jiná barva krému. Nejsme vybíravá rodina a možnost srovnat máme, proto upozornuji, že sto panů Polreichů na ně a pak možná???

1,0

Ochota a vstřícnost personálu katastrofa, pokud se nedostanete do jídelny mezi prvními, nemáte šanci najít stůl, chybí příbory, talíře, obsluha u baru u bazénu je vstřícná pouze tehdy pokud denně dáte dolar či euro, jinak můžete mávat a čekat na teplé lahvové pivo i půl hodiny. Nepříjemní neochotní číšníci jsou v tomto hotelu na snad dvě vyjímky všichni. Uklid pokoje i když dáte peníze obnáší ustlánou postel, má dcera má jedenáct a umí to líp. Neustále se musí nahánět uklizeč a žádat o výměnu ručníku, dodání toalet. papíru a jiné. Na výměnu pokoje či chybějící přistýlku čekáte i půl dne, a to musíte co hodinu chodit a upozorňovat se.

3,0

Sport, mě oslovili pouze s aerobikem, ten je denně na pláži i v bazénu, ale spíš forma legrace, takže kdo cvičí rád může využít místní fitko, pár strojů tam je a pozor /nutná obuv tenisky a sport, oblečení! Bazén čistí během dne takže koupání během dopoledne nemožné, moře nemá vodu a bazén čistí velice pomalu. Pláž má lehátka i slunečníky, podklad beton, hnus hnus .

1,0

Okolí hotelu nic moc, umístěn je v severní části Hurghady, pláž není, jen části betonu, vstup do moře pozvolný tak, že musíte ujít nejmíň dva kilometry, at máte vodu víc než po kotník. Poté přes korály a teprve je po pás vody. Ze čtrnácti dnů (pobyt začínal 15.7.2013) dvanáct dní velice silný vítr, takže vlny. Kdo chce koupání v moři a jede za tímto účelem, tak absolutně nevyhovující!

Martina
Celkem spokojenost
  • květen 2013
Dovolenou jsme prožili celkem v pohodě. Jen nám vadil malý výběr jídel, bylo málo masa a ovoce. Chut'ově však bylo jídlo dobré. Nejvíce nám vadilo, že je vše podřízeno Rusům, kterých je na hotelu aspon' 85%. Jinak hotel je krásný, zahrada ještě nádhernější...Moře příliš mělké - takže velké zklamání. Ale jinak tam bylo fajn. Bewertung lesen
    4,3
    5,4
Jirka
V globále dobré!
  • duben 2013
Hotel poměrně udržovaný s pěknou zahradou a bazény. Pokoje stejné ovšem umístěné na různé strany /k bazénu, do ulice ap./. Pláž velká s udusaným pískem. Vstup do moře 3-mi vlezy /nejsou potřeba boty/. Moře mělké /moc si nezaplavete/. Co je fakt dobré, že hned u pláže je bazén s občerstvením! Jídlo se dá vybrat i když je to pořád na jedno brdo. Vyžívají se v tom, že Vám třeba čaj lejí z konvice, zákusky dávají na talířek po 2 kusech, nebo maso dávají na příděl. Ještě jsem to nezažil a to jsem byl v Egyptě už po 10-té! Animátoři ... se snaží co to jde. Asi na 4 dny přijeli Arabáči a kdo jste je ještě nezažil, tak to je síla. Zahalení se koupou a hlavně to v jídelně všechno zdlábnou /zřejmě měli dlouhý půst!/. Zlatí Rusové, fakt! V globále to však jde. Vždyť jsme tam kvůli moři a slunku a to nemělo chybu. Pokud si to objednáte na LM za dobrou cenu, chcete jenom relax u moře, tak tam vyrazte. Bewertung lesen
    3,8
    3,5
    3,5
    2,8
    2,6
Jan
Léky
  • únor 2013
O hotelu již psát nechci. Ten byl skvělý a strávil jsem s přítelkyní příjemný týden v Egyptě a opravdu doporučuji všem. Bewertung lesen
    5,0

Velikost vyhovující a služby bez problému.

6,0

Jídla, že jsem přibral o dvě kila.

6,0

Byli jsme oba spokojeni. Děkuji.

6,0

Příjemné je se odpoledne vykoupat do bazénu.

6,0

Velmi kouzelné místo s krásnou zahradou. Příjemné výlety do okolí nejsou k zahození.

Petr
Recenze Festival Le Jardin Resort
  • listopad 2012
Strávil jsem v hotelu jednu noc, nebylo to zlé na egyptské poměry. Hotel je poměrně daleko od centra HGD. Je nutné jet taxi. Co se týká samotného hotelu tak je to OK, je to velký hotel se všemi + i - co k takovému hotelu patří. Bewertung lesen
    3,3
    4,5
    2,4
Lenka
Úžasný animační tým
  • říjen 2012
Hotel má úžasný animační tým. Odvádí výbornou práci. Jsou to správní kluci na správných místech. Bez nich by to byla jen nudná dovolená. Dělají svoji práci opravdu velmi dobře. Všichni zaměstnanci hotelu jsou velmi milí a ochotní. Pokoje jsou velké a čisté, nádherná zahrada, pláž čistá, dostatek lehátek a osušek. Jídlo se často opakuje, vstup do moře není zrovna ideální, hotel je docela daleko do města, ale díky animačnímu týmu jsou veškeré zápory rychle smazány a zapomenuty. Bewertung lesen
    4,3
Tomáš
Krásně strávená dovolená u moře
  • září 2012
Hotel je velmi pěkný, moderní a hlavně čistý (personál stále uklízel), parádní jsou zejména bazény, kterých se v hotelovém komplexu nachází asi 7, kdy ve třech z nich jsou bary přímo v bazénu, hotel se nachází přímo na pláži, kde je neustále k dispozici spoustu lehátek a slunečníků (nikdy se nám nestalo - a to nás bylo 6, že by se na nás nedostalo). Bewertung lesen
    6,0

Standardní pokoj - dvě postele, zrcadlo, lednička, klimatizace, trezor, televizor s nabídkou ruských, egyptských a ještě nějakých dalších programů, stolek a dvě židle, lampička u postele, velká lampa v rohu, skříně ve kterých bylo spoutu ramínek a přihrádek, vana se sprchou, toaleta, obrovské zrcadlo, na pokoj dostáváte každý den 2 láhve vody a při příchodu do pokoje na vás čekají malá hotelová mýdlíčka, malé šitíčkou, zápalky, ubrousky a tak dále - spousta takových těch malých hotelových krabiček s těmito věcmi, pokoj každý den uklizený, čistý a moc pěkně vypadající na pohled.

6,0

V hotelu se nachází několik restaurací, jednou za pobyt vám umožní najíst se buď v italské, čínské nebo rybí restauraci zdarma, velký výběr jídla a desertů, stejně tak nápojů (pepsi, sprite, fanta, pivo, víno, voda,....) u večeře každý večer stojí venku několik kuchařů a neustále něco grilují a smaží.

6,0

Úklid pokoje byl každý den a za nějaký ten "bakšiš" vám uklízeč vytvořil z ručníků různé zvířata (nám například krokodýla), ručníky vám vymění kdy budete chtít, klidně každý den, všichni zaměstnanci hotelu ovládají anglický jazyk a někdo i ruštinu, dost mě překvapilo, že se spoustou zaměstnanců hotelu bylo možné se domluvit i česky, první den jsme si špatnou manipulací zablokovali trezor, došli jsme na recepci toto oznámit a než jsme vyjeli výtahem k pokoji, už před dveřmi stáli dva údržbáři a ihned trezor opravili (trezor je zdarma na každém pokoji, stejně tak i lednička), každý den najdete v pokoji dvě láhve neperlivé vody.

6,0

Zábava byla super, každý večer je od 23:00 hod. do 02:00 hod. v provozu diskotéka přímo v hotelu - tak šikovně umístěná, že hlasitá hudba není venku vůbec slyšet, jednou za týden se koná disko na pláži - nezapomenutelný zážitek, naprosto fantastičtí byli amimátoři!! Jejich show jsou opravdu nezapomenutelné, dlouho jsme se tak nepobavili, i pro neznalce anglického jazyka nejsou show ztraceným časem, neboť show je udělaná takovým způsobem, že se v ní mluví minimálně a přesto člověk ví o co jde a velmi se baví - velký dík animátorskému týmu, byl opravdu skvělý.

6,0

V klidné čtvrti na okraji Hurghady, do města je to zhruba 15 minut, jelikož nás bylo 6 tak jsme si museli objednat větší taxi, vozidla taxi stojí přímo před hotelem, takže není problém nějaký ten odvoz sehnat, za minibus pro 8 osob jsme platili 150 egyptských liber, což je asi 500 Kč, typické pro taxikáře je, že si domluvíte i cestu zpět, kdy na vás taxikář počká na místě které si určíte a opravdu přesně na minutu taxík stál přistavený před místem určení a platili jsme až po odvozu do hotelu, hotel je přímo na pláži, takže nemusíte nikdy dlouze chodit, do Egypta jsme se vydali s CK Exim Tours a ti mají opravdu velký výběr výletu - my byli na čtyřkolkách v poušti a byla to opravdu paráda.

Nikola
Vydarená dovolenka
  • září 2012
Kde by som začala. Nečakali sme zrovna to najlepšie no predsa. Boli sme milo prekvapený týmto hotelom.Nechýbalo mu snáď nič.Veľký rozsiahly.Krasne upravený.Dá sa povedať,že samí RUSI. Ale nám to vobec nevadilo :-) Bewertung lesen
    5,0

Veľký, priestraný. Dokonca mali sme výhlad na more aj cestu. A to sme nemusely dávať ani bakšiš :-))

6,0

Bola 1 hlavná reštaurácia. Cez den sa dalo najesť aj vo vonkajších rešt. Jedlo bolo super dalo by sa povedať, že mu dávam aj 5* :-) hneď ako ste dojedli snažili sa po Vás čo najrýchlejšie upratať.

5,0

Čo sa týka zamestnancov dá sa povedať, že večšina z nich bola ochotná, no pár sa našlo aj takých čo im na Nás nezaležalo. Napríklad vo vnútry v tom bare bol jeden dosť neochotný a nesimpatický barman.

5,0

Animátory pripravovali večer predstavenia. Na pobavenie dobre. Boli sme aj na Penovej party na plážy ..SUPER odporúčam.

6,0

Vzdialenosť od pláže asi 5min. chodze popri tom si možete poobzerať krásnu záhradu ktorá tam je. Výlety sme si kupovali iba u delegáta na plážy to nie je moc bezpečné. Nakupovať sme boli v meste. Ale keď vídete von z hotelu hneď oproti je FESTIVAL RIVIERA RESORT a tam nájdete tak isto obchodíky dokonca to tam majú lacnejšie ako v meste :-)

Veronika
Krásná dovolená
  • září 2012
Hotel byl opravdu velký, nádherné zahrady, pokoje v dobrém stavu (odpovídá Egyptu) a úklid provádí muži, takže žádné vyleštěné podlahy a perfektně vyluxované koberečky nečekejte :) Úklid na společných WC jako všude ve světě, nic extra, někdy vůbec nic. Úklid na vašem pokoji: když nejste čuník, tak budete mít uklizeno :) V hotelu převážně hosté ruské národnosti, velmi hluční a suverénní. Dále Egypťani hlavně přes víkend, ti se s námi chtěli pořád fotit :) Bewertung lesen
    5,0

V pokoji se jen přespává, takže mi to vyhovovalo, klimoška šlapala, vodu jsem dostávali, trezor byl rozbitý. Telefon fungoval :)

5,0

Jídla byla velmi dobrá, stačí si jen najít to co vám chutná, nápoje také velmi dobré. Typ kuchyně: jako všude si to osvojí, takže když je italská kuchyně nesmí člověk čekat opravdovou Itálii, ale je to jako u nás, trošku si to poupraví podle svých možností,ale jinak jídlo vždy moc dobré. Na můj vkus mohlo být na stolech více ovoce. Atmosféru si vyrábíte sami, když budete dělat kyselé obličeje oni vás budou ignorovat, když budete vše vyřizovat s úsměvem, nebudete muset čekat frontu na pití a nějaký číšník vás obslouží :)

6,0

Domluvíte se anglicky, rusky, německy, polsky někdy i trošku česky :) francouzsky i arabsky :) Když máte nějaký problém, řeknou vám, že to za 5 minut vyřídí, ale jejich 5 minut není opravdových 5 minut, ale v ten den to určitě vyřídí :)

6,0

Zábava opravdu výborná, animátoři skvělí a legrační. Pláž hrozná, pokud jedete za účelem koupání v moři, nedoporučuji tento hotel. Voda byla čistá, ale jdete velkou vzdálenost po kolena v kamenech a potom teprve se dá smočit. Bazény skvělé :) ale člověk musí být rychlý aby si našel nějaké to lehátko ve stínu nebo vůbec nějaké lehátko :)

6,0

Hotel se nachází kousek od Hurghády - možnost zajet tam taxíkem. Nákupy v hotelu (velmi drahé), v Hurghádě nakoupíte stejné věci jako v hotelu, jen to usmlouváte na výhodnější cenu. Jinak kolem hotelu jsou rozestavěné stavby a poušť (žádný zázrak). Výlety od společnosti Exim jsou opravdu skvělé :)

Marie
Super dovolená
  • srpen 2012
Super strávená dovolená. Co se týče personálů, všechny velmi milý a přátelský. Animátoři 100% výborný - celý den baví (aquaerobic, pettang, šipky, břišní tance, jóga...), během dne si s vámi povídají. Večer každý den jiný program plus tancování pro děti. Jídlo a pití super ale malý výběr z ovoce. Celkově se nám dovolená velmi líbila a nejradši by jsme tam všichni zůstaly:). Bewertung lesen
Zuzana
Dovolená Festival Le Jardin Resort
  • srpen 2012
V tomto hotelu jsem byla letos podruhé, poprvé jsem cestovala v dubnu s rodinou a nyní s kamarádkou a na 100% doporučuji. Hotel je krásný, čistý, pokoje též v pořádku. Stravování super, ještě jsem se nesetkala s tak velkým výběrem jídla. Personál, tam není co dodat, všichni se chovají naprosto úžasně, jsou vstřícní, komunikativní. A chloubou hotelu je též nádherná zahrada o kterou se denně starají. Určitě se do tohoto hotelu zase ráda vrátím. Bewertung lesen
Monika
Pohodová dovolená
  • srpen 2012
Tento hotel byl hezký, vše v dosahu, příjemný a ochotný personál. Avšak přidala bych navíc pár animačních programů (např. lukostřelba, minigolf, animační programy na pláži a u bazénu u pláže) a přijala více animátorů. Jinak jsme byli velmi spokojeni a možná se někdy přijedeme podívat znovu ;). Tento hotel budeme doporučovat. Bewertung lesen
    5,2
Jolana
Spokojená dovolená
  • červenec 2012
V hotelu se nám velmi líbilo, personál byl skvělý, jídlo výborné, všem doporučuji. Vhodné pro rodiny s malými dětmi. S touto dovolenou jsme si velmi užili, pobavili a určitě by jsme se tam ještě někdy rádi podívali. Bewertung lesen
    5,2
Drahomíra
Nejlepší dovolená u moře.
  • červen 2012
Hotel pokud se týká stravování, ubytování, služeb je nadstardantní - veliká spokojenost. Zaměstnanci úslužní, usměvavý. Vhodné pro rodiny s dětmi, mně vadilo, že jsem musela jít daleko do moře, abych mohla plavat. Bewertung lesen
Josef
Nejhorší pobyt co jsem byl
  • červen 2012
Hotel vypadá pěkně, ale čistota na pokojích žádná, skoro se neuklízelo, jídlo pořád stejné a ještě u každého jídla stál kuchař, který vám dal na talíř 2 polévkové lžíce omáčky, která byla každý den stejná a z masa byla uvařná krůta od které jste dostali 3 malinkaté kousky masa, víc vám nedal a každý den rýže nebo polovičně opečené brambory ve slupce, které se nedaly pomalu jíst prostě hrůza. Z celkového počtu hostů bylo asi 80% Rusů a zbytek Češi, Poláci, Němci a Slováci. Po zkušenostech z jiných hotelů a to 10ti, byl tento nejhorší v jakém jsem byl a ... to i nezájem personálu. Už bych sem nejel ani zadarmo. Bewertung lesen
    2,0

Velikost dostačující a i vybavení až na to, že vana byla v části odtoku rezavá dlaždičky otlučené. Žádný minibar na pokoji nebyl, akorát vám dal uklízeč 2 malé lahvičky obyčejné vody a to jste si o ně ještě museli říci, jinak nic.

1,0

Jak jsem již psal hrůza a děs. Na večeře jsme stáli frontu, protože tam pouštěli po 2 až 5 lidech, kvalita jídla strašná. Poslední dny už jsem nic nejedl, jen ráno při snídani, která ještě celkem ušla, ale oběd a večeře byla pořád stejná jídla. Čistota v restauraci a na stolech byla někdy strašná hlavně po Rusech, kteří ze stolů udělali prasečí chlívek a to i pod stoly. Skleničky na nápoje byly špinavé a na některých byla i rtěnka jak byly špatně umyté a zda vůbec.

1,0

Služby v hotelu nestály za nic, zaměstnanci vůbec neměli zájem o nějakou činnost, kde např. v baru byli 4 za pultem a bavili se mezi sebou a lidé čekali ve frontě na pití, které vám dali do malé skleničky a po třech locích jste si museli vystát zase frontu na další pití. Úklid pokoje nebyl skoro žádný, koberce byli při našem příjezdu samý vlas a písek a tak to bylo až do našeho odjezdu. To co udělali bylo pouze to, že vynesli koš a srovnali postel jinak nic.

2,0

Bylo zde fitnes, jinak nic. Pláž hrubý písek a z 200 metrů dlouhé pláže byl pouze na dvou místech vstup do moře po vytesaných schodech, kterých bylo 7, jinak byla ohraničena kůly s nataženými provazy, takže jinudy se do moře nedalo jít. Bazény byly většinou plné, ale kvalita vody byla mizerná, bylo v ní plno chlóru.

1,0

Hotel vypadá pěkně, ale čistota na pokojích žádná, skoro se neuklízelo, jídlo pořád stejné a ještě u každého jídla stál kuchař, který vám dal na talíř 2 polévkové lžíce omáčky, která byla každý den stejná a z masa byla uvařná krůta od které jste dostali 3 malinkaté kousky masa, víc vám nedal a každý den rýže nebo polovičně opečené brambory ve slupce, které se nedaly pomalu jíst prostě hrůza. Z celkového počtu hostů bylo asi 80% Rusů a zbytek Češi, Poláci, Němci a Slováci. Po zkušenostech z jiných hotelů a to 10ti, byl tento nejhorší v jakém jsem byl a to i nezájem personálu. Už bych sem nejel ani zadarmo.

2,0

Poloha hotelu je u hlavní ulice, možnosti nákupu skoro žádné a zábava žádná. Pouze v hotelu každý večer zpívala nějaká ne zpěvačka, která podle zpěvu by v naší soutěži talent vypadla hned v prvním kole, protože to jak zpívala se nedalo poslouchat .

1 3 4 5 6