Park Hotel La Villa(4 hvězdičky)

Via Prov. le Lacco 30 80075 Forio Zobrazit na mapě

Kritéria
Vybraná kritéria:
6 hotel reviews for undefinedSeřadit podle data cesty
Monika
Krásný, klidný hotel pro pohodu a relax
  • S přáteli
  • Cesta za turistikou a wellness
  • srpen 2012
Spokojenost a přátelská atmosféra, doporučuji pro pohodovou dovolenou na ostrově snů ischia. Cestovali jsme cestovní kanceláří osvěta hořovice pan Sklénář, delegáti na nejlepší úrovni. Výlety a starostlivost cestovní agentury a milá přátelská atmosféra hotelu s exelentním personálem umocnily prožitky na ostrově který je zelený a voní po citronech které dozrávají i třikrát za rok. Děkujeme za skvělé zážíitky a vyjímečnou dovolenou. číst celou recenzi
    4,5
    Velikost koupelny
    4,0
    Čistota pokoje (úklid, výměna ložního prádla,...)
    6,0
    Vybavení pokoje (TV, balkon, trezor, atd.)
    Velikost pokoje
    Atmosféra a zařízení
    Chuť/kvalita jídel a nápojů
    Čistota obecně v restauraci/jídelně
    Rozmanitost jídel a nápojů
    Kompetence (vyřizování stížností)
    Recepce, Check-In, Check-Out
    6,0
    Přátelskost personálu, ochota pomoci, atd.
    Znalost cizích jazyků zaměstnanců
    Stav a kvalita bazénu
    6,0
    Nabídka aktivit pro volný čas (např. sauna, tenis, animace...)
    Ideální pro rodiny
    Stav hotelu
    4,0
    Čistota obecně v hotelu a kolem něj
    5,8
    Restaurace a bary v okolí
    Možnosti nákupů v okolí
    6,0
    Dopravní spojení a možnosti výletů
    Další využití volného času

Recenze v archívu

Tyto recenze se již nepočítají do aktuálního průměru z recenzí, protože datum cesty je starší 25ti měsíců nebo došlo k výrazným změnám v hotelu.
Silke
No dobře ... v archívu
  • Jiný typ pobytu
  • červen 2010
Samotný hotel je malý, stejnětak jsou pokoje. Hotelové prostory jsou velmi pěkné a dobře udržované. Pokud by se posuzovalo tohle jako extra, bylo by to 6 hvězd.Hosté byli velmi různých národností. Průměrný věk byl okolo 50 let.  číst celou recenzi
    3,0

Pokoj 207 není vhodný pro páry. Tak malý, že nemůžete vedle sebe projít. Od vyprávění ostatních hostů, pravděpodobně existuje více takových pokojů. Pokoje v přístavbě, kam jsme se po 5 dnech!!! nejdříve mohli vyměnit, byly ok. Nábytek taky. Dostatečně velká koupelna, klimatizace byla na extra požádání zdarma zapojena.

4,0

Jídelna, bar s rattanovou sedací soupravou. Zahradní nábytek na terase.Vše čisté a hygienické. Snídaně byla obvykle podávána tam. Snídaně by mohla být rozmanitější. Jeden druh sýra, jeden druh salámu! Marmeláda jen sladká, bez chuti, žádné sezónní ovoce. Pouze tehdy, pokud něco zbylo od večeře. Jinak jen pomeranče! Večeře byla vybrána ráno při snídani. Tam bylo jen pár jídel, které jsme jedli s chutí. Bohužel žádné typické pokrmy pro zemi, mimochodem bylo to velmi "poněmčené".  Předkrm u bufetu byl dobrý, tak velmi populární a rychle prázdný. Doplňování bylo pouze na výslovné vyžádání. Jako dezert si zvolit zmrzlinu je dobrý výběr! Ceny nápojů jsou v pořádku.

4,0

Personál byl veskrze vlídný a snaživý. Pouze člověk měl bohužel dojem, že musíte u jídla mít velmi naspěch, aby se mohli stoly prostřít na večeři, nebo aby mohli být připraveny k snídani. Proto nebyl žádný komfort .. Znalosti němčiny trochu byly. Bohužel bar nikdy nebyl otevřený ve večerních hodinách. Nejlepší je hned po večeři si ještě něco objednat a pak sedět venku nebo si najít jiné místo. Odpoledne si můžete vzít chladné nápoje nebo kávu. Dáma, která byla zodpovědná za čištění, figurovala pak jako servírka. Úklid pokoje dobrý, s malým dýškem dokonce velmi dobrý.Francesca (?) na recepci byla vždy nejvíce nápomocná a přátelská.

4,0

2 malé bazény, několik židlí a slunečníky. Při plném obsazení nestačí.

5,0

Hotel leží opravdu výhodně. V blízkosti pláže, zastávka autobusu před hotelem, do centra půjdete cca 15 minut nebo si využijete autobus. Malý supermarket naproti hotelu. Možnosti výletů neberou konce!!!!

Petra
Klidný, malý hotel, ideálně umístěný v archívu
  • Pobyt byl ověřen
  • červen 2010
Malý hotel, velmi čistý s krásnou zahradou. Hotel má 25 pokojů, dvoulůžkové se sprchou a WC, telefon, plochá obrazovka se satelitním příjmem, trezor, lednička v různých velikostech (pokoj od pokoje se liší), balkon nebo terasa s nábytkem, klimatizace v různých pokojích se liší síla. Musíte si nejdříve k. nechat zapojit zdarma na recepci. Zahrada je dobře udržovaná, neustále zavlažovaná a udržovaný stav. Hotel je velmi vhodný pro relaxaci a sebe-zotavení.Krytý termální bazén, trochu starší, ale čisté.Minerální bazén, velmi, velmi čistá lehátka a slunečníky zdarma. "Za rohem" další lehátka, ale žádný výhled na bazén.Náš první dvoulůžkový pokoj byl ... velmi malý a neměl postele vedle sebe. Žádali jsme o další dvoul. pokoj, ten byl pak větší a měl postele, které stály vedle sebe. Všechny pokoje jsou různě sestavené a zdobené jinak. Důvodem je to, že je to přestavená vila. Měli jsme polopenzi, ale v poledne můžete v hotelu jíst levně "maličkosti". Denně měněné "speciální nabídky" za € 2, - € 3, - V prvním týdnu (19.6 číst celou recenzi
    4,0

Jak je popsáno výše, měli jsme zpočátku malý pokoj s postelemi vedle sebe. To bylo v pokoji č. 208 (výše popsané obecně u hotelu). Náhodou jsme si všimli, že pokaždé, že vždy pár, který měl pokoj 208, si stěžoval, dostal další místnost s přilehlými lůžky. Takže, promluvte v klidu s Francecsou. Pokud je to možné, bude moci vyměněn. I když to trvá několik dní.Čistotu místnosti hodnotíme jako dobrou. V koupelně by ale mohlo být více úložného prostoru, ale to jsou maličkosti a ušlo to.Celkově lze říci, pokoje jsou menší, než známe z jiných dovolených.Ale lůžka jsou skvělé, neproležené.

5,0

U snídaně každé ráno leží menu na večeři: můžete si vybrat mezi 3 předkrmy a 3 hlavními jídly. Polévky a těstoviny jsou předkrm. Pro hlavní chod si můžete vybrat maso, ryby i vegetariánská jídla. Za prvé, můžete v bufetu (italském) zdarma mezi všemi marinovanými cukíny, lilkami, čerstvými (vynikající, opravdu chutná r.)rajčaty vybírat. Mimoto tam byly také brambory, někdy kukuřice a pochoutky od předchozího dne. Nejlépe ze všeho nám ale Buschettaochutnala (toastový bílý chléb s česnekem a pikantní drcená rajčata). Dokonce i dezert se servíroval u stolu, jako předkrm a hlavní chod.Byl výběr ovoce, zákusků nebo zmrzliny. Jsme dobří jedlíci a bylo tam toho pro nás vždy dost.Bylo tam vždy vše čisté v jídelně a velmi pěkně pokryté. Nápoje večer byly za rozumné ceny. Co se mi líbilo bylo to, že víno (cca € 7, -) nebo minerální vody (€ 1,60) byly opět navráceny do hotelové lednice, když to člověk nedopil. Druhý den ráno stála pak láhev zase na stole. Máte totiž napevno stůl s jeho pokojovým číslem.Na snídani jsme mů

6,0

Můžeme říci na zaměstnance jen pozitiva. Zejména je třeba se zmínit o Francesce: Hovoří super německy, je velmi velmi milá a snaží se urychleně dokončit všechny požadavky.Získáte všechny své odpovědi a informace, které potřebujete. Byli jsme u ní každý den a přinesla nám návrhy na výlety, informace o městech či podmínkách.Náš pokoj byl denně (dobře) uklizen a vždy jsme dostali čerstvé ručníky. Za jídelnu byli Giovanna a Antonio zodpovědný, kde G. není schopen moc dobře mluvit německy. Ale to nevadilo, protože s ní jsme si dost vystačili. Antonio, který mluví dobře německy, je vždy připraven pro malé vtipy a stará se velmi o blaho hostů.  Ostatní služby z nabídky jsme nevyužili. Takže nemohu o nich také nic napsat. Po příjezdu jsme si stěžovali na náš malý pokoj (lůžka nebyla přilehlá) a dostali jsme na 3 dny jeden větší. Francesca to umožnila. Jiné stížnosti jsme neměli. Naopak, když jsme se ptali F. na další den, kdy jsme měli 20. výročí svatby mého muže a mě, jestli může stůl pěkně vyzdobit a servírovat sek

5,0

Pláž a bazén: viz výše uvedené obecně v hoteluV hotelu nejsou jiné volnočasové aktivity

5,0

Malý hotel, velmi čistý s krásnou zahradou. Hotel má 25 pokojů, dvoulůžkové se sprchou a WC, telefon, plochá obrazovka se satelitním příjmem, trezor, lednička v různých velikostech (pokoj od pokoje se liší), balkon nebo terasa s nábytkem, klimatizace v různých pokojích se liší síla. Musíte si nejdříve k. nechat zapojit zdarma na recepci. Zahrada je dobře udržovaná, neustále zavlažovaná a udržovaný stav. Hotel je velmi vhodný pro relaxaci a sebe-zotavení.Krytý termáln�� bazén, trochu starší, ale čisté.Minerální bazén, velmi, velmi čistá lehátka a slunečníky zdarma. "Za rohem" další lehátka, ale žádný výhled na bazén.Náš první dvoulůžkový pokoj byl velmi malý a neměl postele vedle sebe. Žádali jsme o další dvoul. pokoj, ten byl pak větší a měl postele, které stály vedle sebe. Všechny pokoje jsou různě sestavené a zdobené jinak. Důvodem je to, že je to přestavená vila. Měli jsme polopenzi, ale v poledne můžete v hotelu jíst levně "maličkosti". Denně měněné "speciální nabídky" za € 2, - € 3, - V prvním týdnu (19.6

5,0

Hotel je přibližně 25 minut od přístavu. Pláž je "za rohem" dole po silnici, což je asi 100 m.Je docela malá, ale krásná.Je mělká voda, málo kamenů na pobřeží, takže se dobře vchází a vychází. Tato pláž je poměrně malá, pak následují další s lehátky a slunečníky za poplatek. Brali jsme si s sebou jeden malý slunečník a vždy jsme byli na "volné" pláži. Ve Forio, které se nachází 10 minut pěšky, leží paralerně podél pláže, můžete také zakoupit malé slunečníky. Ve Forio má člověk dostatek nákupních možností, podniků, restaurací apod. Můžete také jet autobusem do Forio (cca 5 min). Vzhledem k tomu, že autobusová zastávka leží přímo před hotelem a autobusy odjíždějí každých 10 minut ve všech směrech, hotel je ideální. Kromě toho je malý supermarket naproti hotelu. Můžete si objednat různé exkurze, které jsme si shledali jako neúnosně drahé. Koupili jsme si týdenní jízdenku na autobus za € 17, - na osobu (v obchodě Tabacci, který se nachází na cestě na pláž) a prozkoumali jsme ostrov na vlastní pěst.

Veronika
Pěkný hotel na odpočinek v archívu
  • Jiný typ pobytu
  • duben 2010
Vkusně navržený hotel, poněkud malé pokoje, ale čisté a dobře udržované. Snídaně byla -na Itálii- dostatečná, večeře velmi všestranná a pestrá. Výběr byl dělán ráno kartou. Za naší dovolené tam byli jen němečtí turisté, průměrný věk mezi 40 - 70 lety. Celý objekt je dobře udržován a stále čistěn. číst celou recenzi
    5,0

Náš pokoj byl velmi malý (203), měl pěkný balkon, ale byl velmi vkusně zařízený a velmi čistý.

5,0

Velmi pěkné prostředí v jídelně. Jídlo byla připravené na vysoké úrovni a velmi chutné

6,0

Ochotný personál, s dobrými znalostmi němčiny, velmi dobrý úklid pokojů

5,0

Termální bazén trochu malý, ale dostačující.

5,0

Vkusně navržený hotel, poněkud malé pokoje, ale čisté a dobře udržované. Snídaně byla -na Itálii- dostatečná, večeře velmi všestranná a pestr��. Výběr byl dělán ráno kartou. Za naší dovolené tam byli jen němečtí turisté, průměrný věk mezi 40 - 70 lety. Celý objekt je dobře udržován a stále čistěn.

5,0

Krásný park, dost míst k sezení, velmi tichý, obchody naproti hotelu, autobusová zastávka před hotelem - možnosti výletů na celý ostrov.

Tina
Po třetí tady, ale to není vše ... v archívu
  • říjen 2009
uspokojivé.V podstatě, dovolená byla o.k. Bylo také ale špatné počasí. Taková zima v polovině října už dlouhou dobu v Ischia nebyla.Hotel je krásný, pokoje a venkovní plochy také. Průměrný věk v říjnu byl spíše v důchodovém věku. Jen málo mladého zastoupení, díky tomu to bylo příjemně tiché. Mnoho německých a rakouských hostů. Měli jsme polopenzi a také nám stačila. číst celou recenzi
    4,0

Náš pokoj byl dole (102), a nemohu souhlasit s předchozími hodnotiteli. Za nás bylo všude ticho, žádný hluk ulice. Fén, tři německé kanály (1,2 a RTL), lednička.Úklid pokoje o.k., ale vyžaduje zlepšení.Lůžka byla o.k., dobrá byla doplňující síťka proti komárům ve dveřích.

4,0

Snídaně vystačila, pro nás to bylo všechno. Podle názoru ostatních hostů chybí čerstvé ovoce. Káva byla velmi dobrá! Antonio je opravdový král svého žánru: Měl přehled, suverénní v obtížných situacích. Jeho kolegině tam s nim nepřišla, ale také těžce tomu konkuruje. Ale tady jsme někdy měli pocit, že zaměstnanci (v kuchyni), jsou sotva dostačující. V loňském roce byl italský večer a byl smazán. (Bohužel) také čerstvě upečené koláče již nebyly za našeho pobytu. (V roce 2008) U večeře: některé pokrmy byly těžké: Tagliatelle s kapary / olivami a tuňákem kořeněné dokonale, toto bylo jako hlavní chod některé dny. Škoda, kvůli kuchaři, který umí vařit. Úsporná opatření? Raději kvůli pobytu si vzít víc a přimout další sílu.Byli jsme nasycení, úroveň 2008 už není více co bývala.

6,0

Antonio a Francesca jsou perly tohoto hotelu.Úklid nebyl tak dobrý jako v loňském roce. Obecně WC v prostoru restaurace a vyhřívaného bazénu by měly být vyčištěny častěji. Ale časový faktor hraje také určitou roli, 22 pokojů a většinu ostatních oblastí uklízí denně jen jedna osoba? Skromě vyměřené.Vcelku je to přijatelné, ale ne perfektní.

4,0

Zahrada je krásná.Rozhodně nezapomenout prostředek proti komárům: Tolik vpichů, byla jsem tak hodně pobodaná, můj partner skoro vůbec. Termální bezén byl bohužel vždy různé vyhřívaný: já nevím, jestli je to tak těžké kontrolovat teplotu? Moře není daleko. Cca 5 min a čisté. Supermarket přímo naproti přes rušnou ulici.

6,0

Ischia je krásný ostrov, ve Forio je všechno, co potřebujete. Teplota vody byla 22 stupňů, pláž byla čistá a prázdná. Autobusová zastávka přede dveřmi, dokonce i do restaurace u moře pěšky za 10 minut. V přístavu možnsoti výletů s různými poskytovately do Capri, Positano a Amalfi, taktéž Procida . Udělali jsme si velmi bouřlivou jízdu do Amalfi, což jako výlet s průvodcem stojí za to. Výlety lodí stojí na osobu do Positano / Amalfi € 32, zatávka tam je omezena pouze do necelých dvou hodin. Naše průvodkyně Doris z JT, baywatchtours byla vynikající! I všechno ostatní bylo super organizované.Velká pochvala !!!A při vysoké rychlosti větru je výlet lodí také dost namáhavý! Bylo tam rozloženo mnoho tašek... a potřebné.

Uwe & Isabella
Půvabný hotel s nádhernou zahradou v archívu
  • Rodina
  • květen 2009
La Villa se skládá ze dvou pater a dělá elegantní dojem. Pokoje jsou pohodlné, vše je čisté a prosté. Celý hotel byl postaven teprve v roce 2005.Zvláště pozoruhodná je nádherná, velká zahrada, která každý den je opečovávaná. Zde se daří spoustě palem a kvete více než 200 různých květin, jako je oleandr, ibišek a jasmín. S důrazem na detail s spustou míst k sezení je to pravý ráj. Zde si můžete vychutnat klid, pokud se vám podaří uniknout před italskými kamikaze koloběžkami ze silnice. číst celou recenzi
    6,0

Pokoje jsou krásné a mají buď balkon nebo terasu. I přes nízké stáří hotelu, vidíte už po bližším zkoumání všude opotřebení, jak se špatné zavírají a vrzají pokojové dveře, zemdlené štěrbiny v koupelně a sprchové hlavice s vodním kamenem.Je tam velmi horko, takže pokoje směrem do ulice v noci jsou nepříjemně hlasité, když se otevře okno. UPOZORNĚNÍ: klimatizace je zapnutá pouze od 1. července, bez ohledu na to, jak to bylo předtím. Při 33 °C ve dne a 24 °C v noci bylo částečně příliš teplo.

5,0

Místní kuchyni už člověk zná. Je hojně podávaná, lilko-cuketo-rajče-salátový bufet, těstoviny jako předkrm, hlavní chod bez zeleniny až k lahodnému dezertu. Člověk je obsloužen a nečeká dlouho díky prudkému Antoniu na svoje jídlo. A ještě k tomu žertuje s naší 1-roční dcerou.Tam byly dvě věci ještě k vytknutí. Nabízené maso, ryby a mořské plody nebyly přesvědčivé. Buď bylo rybí maso, 2. volba příliš šedé maso nebo trochu bylo cítit nepřijemnou rybinou a krevety byly příliš staré. Bruschetta tohoto domu je velké zklamání. Bez srovnání s našim oblíbeným jídlem nahoře na kopci ve Fontana u Pepina. Postrádalo koření, na bazalce a olivovém oleji.Atmosférický, neapolský večer se nám velice líbil.

6,0

Rádi bychom pozdravili Antonio, Andrea a samozřejmě Francesca na recepci. Tito tři a uklízečka pokoje nám opravdově přirostli k srdci. Vždy pečliví a naložení vtipem, cítili jsme se vždy dobře. Večer v baru není číšník, nýbrž majitel se musí stáhnout z jeho komory, pokud chcete pít grappa, nám to nevadilo - peníze si člověk zřejmě vydělává na Ischia dost. Mnozí hosté se zdržují s nápoji v 50m vzdáleném minimarketu naproti, večer je otevřen do 22 hodin.Na recepci jste mohli poprosit vytisknout denní předpovědi počasí a snad také jízdenky na autobus a poštovní známky- to by bylo skvělé!

6,0

Bazén je poměrně malý (odhadem 6x3m), ale obvykle plavete sám, protože jen málo hotelových hostů je během dne v zařízení. Ve večerních hodinách můžete příjemně posedět u bazénu a poslouchat tichou klavírní muziku. Nejbližší pláž nebyla náš případ, protože jakmile je děšť, voda teče z kanalizace přes pláž do moře. Doporučujeme San Montagno (extrémně drahá lehátka 9 EUR každé, slunečník 7 EUR a vstup 1,50 EUR), nebo divoká zátoka Citara (dvě lehátka plus slunečník za 12 EUR).

5,0

La Villa se nachází cca 300 m daleko od pláže trochu vsunutý na hlavní silnici mezi Lacco Ameno a Forio. Do Forio jsou to 12min pěšky, do Ischia-Porto nebo St.Angelo je to 22min autobusem. Do Forio přicestuje člověk rychlým trajektem, za 900 m jízdy taxíkem zaplatíte 15 EUR. Bohužel, tam jsou minimální ceny v Ischia a není žádná konkurence. Proto jsme si vždy brali autobus, přičemž cesta v lince 1 nebo 2 vždy byla je vždy příjemná, protože CD, CS okružní autobusy bývají často přeplněné. Autobusová zastávka je 20m od hotelu. K pláži a promenádě na Forio musí člověk 20 metrů od hotelu po hlavní ulici a pak doprava po malé klidné ulici dolů. Pouze sebevrah by běžel po hlavní silnici.

skrýt detaily

Hotely a turistické cíle v okolí