La Pergola Dependance(2 hvězdičky)

via Latisana, 183 33054 Lignano Sabbiadoro Italia Zobrazit na mapě

Kritéria
Vybraná kritéria:
1 recenzí pro tento hotelSeřadit podle data cesty

Recenze v archívu

Tyto recenze se již nepočítají do aktuálního průměru z recenzí, protože datum cesty je starší 25ti měsíců nebo došlo k výrazným změnám v hotelu.
Radka
Doporučuji všem! v archívu
  • Hotel doporučen
  • Rodina
  • Dovolená u moře
  • září 2011
Hotel se skládá z hlavní budovy a depandence. My byli v depandenci, zde byli i snídaně, do hlavní budovy cca 20 m jsme chodili na večeře. Objekt velký, oplocený s parkovištěm. Kamery na recepci, pokoj v depandenci menší ale útulný. Čistota = úklid každý den. Jídlo polopenze. Struktura hostů různá = češi, italové, němci, rakušani...hodně dětí. číst celou recenzi
  • Pokoj
    6,0

Pokoj malý ale čistý. Úložné prostory vyhovující. Nábytek nový, TV asi 15 programů, italské a německé, minilednička. Balkon se šňůrou na prádlo, stolek a židličky. V koupelně malý sprcháč, WC, bidet, umyvadlo, fen. Ručníky čisté.

• Stravování
    6,0

2 restaurace. V depandenci bufetové bohaté snídaně, v hlavní budově servírované večeře. Chuť a kvalita super. Čistota samozřejmostí. Typ kuchyně místní italská = SUPER. U večeře nápoj zdarma, voda a víno, pro děti cola, fanta, džus. U snídaně si vybíráte ze 4 jídel na večeři. Bufetové zeleninové předkrmy, mušle, šunka ... 1. jídlo těstoviny, polévka, šunka (výběr ze 4), 2.jídlo steaky, ryby, řízky, závitky (výběr ze 4). Po večeři desert, výběr ze dvou dortíků nebo ovoce. Atmosféra až pětihvězdičková, měli jsme polopenzi s nápoji k večeři, nic jsme již nepopláceli. Mimo snídaně a večeře je otevřen bar pro nápoje a kávu po celý den i k bazénu, to se samozřejmě platí.

• Služby
    6,0

Zaměstnanci mluví italsky, německy, anglicky. Úklid pokoje každodenní. 2 výtahy.

• Sport & zábava
    6,0

Dětské koutky, pinpong, půjčení kol bezplatné i se sedačkami. Bazén s protiproudem a bublinkami, voda čistá, slunečníky a lehátka zadarmo. Dětská zahrada, venkovní posezení. Přístup k internetu za poplatek.

• Hotel

• Poloha
    6,0

Vzdálenost od pláže 10-15 minut pěšky. Možnost nákupů a zábavy v okolí SUPER. Procházky po městě, večerní akce na náměstí, obchody a stánky otevřeny skoro do noci. Všude restaurace, bary, zmrzlina a plno zábavních atrakcí pro děti i dospělé. Park Gulliverlandia a Aquasplash lepší zajet autem, velké neplacené parkoviště, jinak asi 30 minut pěšky. Dětský Junior park cca 10 minut od hotelu. Výlety lodí po moři na mušličkový ostrov doporučuji, můžete si nasbírat mušlí, co unesete. Jinak nabízejí výlety do Benátek, my nebyli.

skrýt detaily